| anonim_4396 a întrebat:

Vand :

Culegeri V-VIII de matematica, editura paralela 45, fiecare clasa a cate 2 semestre;

Culegere de matematica clasa a VI-a, ed. Sigma;

Variante pentru Evaluarea nationala cls a VIII-a, matematica SIGMA si romana ART.

Variante pentru clasa a VII-a, semestrul I si II romana si matematica, SIGMA;

Exercitii de gramatica pentru cls a V-a si a VI-a, ed paralela 45.

Cartile sunt in stare foarte buna. Sunt din Bucuresti, sector 6.

Daca sunteti interesati, scrieti-mi mesaj pe TPU happy

1 răspuns:
| Denisika17 a răspuns:

As vrea sa vad si eu o poza cu culegerea de matematica clasa a VI-a, ed Sigmahappy Add id-ul: denisasukara2000@yahoo.com si eu iti voi da acchappy Multumesc!