| Lazaraziy a întrebat:

Voi la ce program lucrati la job? si va e bine cu el?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Lucrez service la clienti diferiti.
Program de lucru aleator, cand este nevoie, diversitate de probleme si de oameni.
Platit multumitor (secret).
Imi place.

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

8 ore plus 1 ora recuperare pauza
program flexibil (incep cand vreau intre 6.00 si 8.00) si 2 zile pe saptamana de acasa.

| Eireann a răspuns:

Acum am 2 joburi.
Primul e la un spital unde lucrez 3 zile pe saptamana cate 8 ore plus 2 nopti pe luna lucrez 12 ore de la 8 seara pana 8 dimineata.
Al2 lea este un proiect de cercetare unde lucrez mai mult de acasa, plus saptamanal o sedinta cu toata echipa care dureaza cam 2 ore si un raport cu grupul de lucru care dureaza tot cam 2 ore. Acasa imi fac singura programul, ueori am mult spor si stau si 16 ore ( cu pauze), alteori dupa 4 ore nu mai am rabdare.
Nu prea am timp liber dar imi place ce fac deci nu pot sa ma plang prea tare.

| blackann a răspuns:

Eu lucrez de la 5:00 la 14:00. Nu prea-mi place, desi ai crede ca am ziua libera, dar asta e.

| Vântulalb a răspuns:

Zi lumina. Desi ar trebui sa fie 8 ore. Evident ca nu mi-e bine. Nu am timp de nimic.

| YoNuuT a răspuns:

Salut. 10 ore pe zi... De la 7 dimineata pana la 17:30.
Da imi este bine la munca, sunt la contructi... Ma motiveaza salariul de 5400 lei