| igneadaniel a întrebat:

Vreau sa devin o persoana publica! cine ma ajuta?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eşti sigură că asta vrei?
Eu nu te sfătuiesc, nu o să-ţi mai permiţi să ai o viaţă a ta!
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Asta depinde numai de tine.Persoanele publice sunt actorii, parlamentarii, politicienii, etc.Trebuie sa inveti bine si sa-ti alegi o meserie care te expune lumii intregi, daca asta vrei! Dar este o intrebare de copil.

| mihaibrasov a răspuns:

Vorbeste cu Dan Diaconescu.

| fabiola a răspuns:

Fortele tale, dorinta si ambitia sunt singurele care te pot ajuta sa devii dar si sa te mentii!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

"Pepushe", multa bafta!

| problematic a răspuns:

Nu iti dori asa ceva. o persoana publica este cea care apare foarte des la TV, la evenimente mondene etc. practic, trebuie ori sa ai pile foarte mari, ori sa umbli in cercurile "inalte" ale societatii. sau combina-te cu o vedeta (gen daniela crudu) si suna-i pe cei de la cancan si povesteste-le ce i-ai facut, cum, in cel fel, in ce pozitii etc. apari sigur la tv.

| alexgogo a răspuns:

Te ajut eu, in 3 pasi simpli:
pasul 1: dai telefon la toate televiziunile si anunti ca o sa faci ceva spectaculos, senzational, in centrul orasului, un loc aglomerat (trebuie sa te vada fooooarte multi oameni)
pasul 2: mergi acolo la ora stabilita, te dezbraci complet, te urci pe cladire sau ceva de genul asta.
pasul 3: ai garantat o luna de dezvaluiri la 0tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DUte si da`i o perversa ca pe targu ocna unei vedete.

| TeREe a răspuns:

Pai primul pas inpune respect si restul vine de la sine:d

| DitaGeorgeta a răspuns:

Cine?