| NICKSOOO a întrebat:

Cum stergi un cont de persoana publica de pe facebook? Astept cu interes raspunsurile voastre, dar ATENTIE cont de persoana publica, ci nu un cont normal! Dragilor, este pentru a treia oara cand postez intrebarea, fiindca am constatat ca nu m-am facut inteleasa; poate multi cred ca facand un cont de persoana publica ai alta parola si alta id de messenger, mai precis cu totul alt cont; ei bine, nu este asa cum credeti; daca ai cont de persoana publica, intri pe el prin intermediul contului de "om normal". Eu nu vreau sa sterg contul normal, pentru a-l sterge automat si pe cel de persoana publica, ci doar pe cel de-al doilea ( cel de persoana publica). Ma puteti ajuta in acest sens cu ceva?

Răspuns Câştigător
| ManuSiGata a răspuns:

Pai acolo cand esti pe pagina de persoana publica iti scrie in dreapta sus in colt Editeaza Pagina dai acolo si acolo jos iti scrie Sterge pagina...happy funda?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Intra pe pagina publica, selecteaza butonul Edit, (dreapta, sus) iar apoi vei vedea in josul paginii "Delete Page:", restul vine de la sine...

| FiddleStick a răspuns:

Uite aici sigur te va ajuta http://www.youtube.com/watch?v=thouhsbYeXE funda pls

| Mihai_Stefan_1997 a răspuns:

Intri in setarile contului->securitate->dezactiva-ti cont->si apare pagina de persoana publica, da-i click pe "edit Admins" iar in stanga sus apare "modifica drepturile" da-i click si de aici cred ca te descurci... funda pls