| satori a întrebat:

Vreau sa fac facultatea de psihologie, dar nu stiu daca pot intra cu parapsihologie.Credeti ca as putea intra?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă există voinţă, aproape orice lucru este realizabil!
,, Ideile nu pot transforma realitatea decât prin atitudinea oamenilor." (Henri Wald-Tensiunea gândirii).
Trebuie să citeşti mult despre parapsihologie, o carte pe care ţi-aş recomanda-o este " Minuni sau legi.Trăiri oculte şi explicaţii parapsihologice" de G.Van der Zeeuw. O poţi comanda de pe site-ul Anticariat Bookhouse cu doar 4 lei!
http://www.bookhouse.ro/? p=editors&ed=Esoteria&limit=0, 20&page=1
Transportul este 8 lei şi 50 bani.
Mult succes!

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Da, dar trebuie sa faci niste specializari dupa

| Tauru13 a răspuns:

Nu tu ada.ca tu te enrvezi si bagi demoni pe oameni