| mangilae32 a întrebat:

Vreau sa fac un curs de Frizer-Coafor, Manichiurist-Pedichiurist dar cu profesori buni?

3 răspunsuri:
| cursuribucuresti a răspuns:

Centrul de Consultanta si Studii Europene organizeaza cursuri de calificare si perfectionare in peste 100 de domenii, cursuri autorizate CNFPA. Pana la data de 15.02.2012 va puteti inscrie pentru cursul "Coafor-Frizer-Manichiurist-Pedichiurist". Informaţii şi inscrieri la 0372799487 sau la sediul nostru din Strada Pajura, nr.13.