| Yosefin a întrebat:

Vreau sa ma angajez ca ospatar sau ca barman. Va rog ziceti-mi si mie daca e greu.Cum trebuie sa ma comport cu oamenii si ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Pentru job urile de genul, primesti un training gratuit sau platit, in care cineva te invata ce trebuie sa faci sau trebuie tu sa ai o diploma in asta, de pe urma unui curs special.E destul de greu pana te obisnuiesti, dar daca iti place si iubesti asta, o sa te descurci.

| AnaBejenaru a răspuns:

Este destul de solicitant acest job.In primul rand ca este mult de munca, multi oameni, program incarcat.In primul rand trebuie sa fii atent la nevoile clientului, si sa fii politicos. Daca iti faci treaba cum trebuie nu vei avea probleme.

Răspuns utilizator avertizat