| AnemonaP a întrebat:

Vreau sa ma fac profesoara de spaniola Care sunt avantajele si dezavantajele?

2 răspunsuri:
| sagetator a răspuns:

Avantaje: vacanta mare(cam 4 luni pe an), ai un program scurt la scoala-de maximum 4 ore pe zi(asta daca o sa ai ore zilnic), poti da meditatii contra cost elevilor si altor persoane care doresc sa plece din tara.
dezavantaje: salariu mic, stres, responsabilitati mari

| IonutGosa a răspuns:

Pai marele avantaj ar fi ca: sti o limba strainalaughingrolling on the floorai mai multe cunostinte!
Marele dezavantaj ar fi ca, daca ramai in Romania cu actual guvern o sa ai un salariu de...laughingrolling on the floor