| Mii_Ca_1990 a întrebat:

Vreau sa ma mut de la mate INFO la alt liceu care este de arte, sunt clasa a 10-a si vreau sa ma mut acolo din a 11-a si vreau sa stiu la ce trebuie sa dau probe Inafarm de desen?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e să mergi la liceul respectiv, la secretariat, și să întrebi.

| Sarada a răspuns:

Sall in afara de desen trebuie sa dai si probe de caligrafie muzica cofectionare si modelare si altele sper ca te-am ajutat sccese deoaerece mie tot imi place sa desenez dar n-am avut ocazia sa merg la liceu de arte sper ca vei trece si totul iti va fi bine