| RuSuLeTzZz a întrebat:

Vreau sa stiu si eu de la absolventii Academiei de Politie (nu conteaza anul)daca proba sportiva este chiar atat de grea pe cat se zvoneste big grin! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Da este foarte grea proba sportiva, dar daca iti doresti asa mult nimic nu te opreste sa incerci.Succes!

6 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Da fffff grea dar nu uita ca daca treci de sportiv ai scrisul si e si mai greu asa ca nimic in lume nu e usor daca nu depui efort bafta

Stefan
| Stefan a răspuns:

Proba sportiva este foarte grea si este eliminatorie.

| mioara a răspuns:

Da, nu vreau sa te sperii daca nu ai conditie fizica esti praf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă intenționezi să mergi la Academia de Poliție, de pe acum este bine să te antrenezi foarte mult pentru condiția fizică necesară de a trece proba sportivă, care este și eliminatorie.
Mult succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E grea si eliminatorie

| Tanu a răspuns:

Stiu si eu persoane care vor sa mearga la Academie. Eu sunt de parere ca trebuie sa te gandesti bine. Daca iti doresti cu adevarat e timpul sa faci sport zilnic(fuga, flotari, tractiuni) pentru ca sa acumulezi forta pentru probe. Iti spun din experienta ca e greu pentru o fata care nu face sport... Daca faci sport e bine dar tot ai de lucrat. Cel mai bine ar fi sa iti faci un program zilnic(azi fug, maine fac cateva flotari, poimanie incerc sa imi maresc puterea sau fac tractiuni), un program iti e de mare folos si sa te ti de el e este foarte important. Daca ai ambitie probele vor trece cu bine si vei fi primita, daca nu, mai gandeste-te. Bafta.