| Mark2012012 a întrebat:

Vreau si eu denumirea unui curs de calificare in domeniul de programator care sa fie acreditat nu fals si cum sa iau legatura cu ei?

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Http://www.infoacademy.net/
http://www.link-academy.com/
Gasesti orice curs in domeniul IT care este acreditat. Nu gasesti cursuri de dragul de a gasit. Iti alegi ce materie doresti sa studiezi. Prin materie a se intelege tehnologie. Bafta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acreditat de cine?
vrei chestii acreditate faci o facultate de profil, un rest nu prea le pasa angajatorilor din domeniu ce cursuri ai facut atat timp cat stii meserie.

Astia pe la FEG aveau ceva de genu