| Maria1927 a întrebat:

Vreau si eu sa particip la un concurs de frumusete merita?

Răspuns Câştigător
| 13paranoia13 a răspuns:

Desigur că da! Merită să faci tot ceea ce îți place și ce îți propui! Toți suntem frumoși în felul nostru, fi tu însuți și vei câștiga, dacă nu " premiul cel mare " vei câștiga încrederea in sine, dacă pierzi spune-ți în gând " Mâine o să fie mai bine! " succes! happy

9 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Depinde cum arati!
daca esti "bine" ca sa nu zic "buna", de ce nu?

| NicoleSova a răspuns:

Daca iti doresti cu adevarat, si ai toate criteriile de a participa, si dispui de o silueta de invidiat, de ce nu? Bafta

| Maria1927 explică (pentru NicoleSova):

Asta e si ideea ca nu stiu cum sa procedez

| NicoleSova a răspuns (pentru Maria1927):

Esti din Moldova?

| Maria1927 explică (pentru NicoleSova):

Da sunt din Moldova, dar ce intrebi?

| NicoleSova a răspuns:

Fiind dat faptul ca ai 14 ani, nu poti participa la concursuri prestigioase, asa cum ai fi dorit. Dar poti participa la concursuri miss junior. Bafta

| Maria1927 explică (pentru NicoleSova):

Dar stii asa tipuri de concursuri?