| ZaKid a întrebat:

Vreau si eu un job ( loc de munca ) in Bucuresti, pentru o persoana care nu are experienta.
Add Y! M = adi_11ro - pentru a va oferi un CV!
Multumesc.

5 răspunsuri:
| daniEL88 a răspuns:

S-ar putea sa gasesti si pe TPU unu sa te cheme la munca, dar in locul tau nu m-as duce!

| shnako a răspuns:

Da, sunt convins ca cei care angajeaza oameni fara experienta, cauta pe TPU si ii mai si adauga. Pune-ti bila la contributie si du-te cauta!

| Cosmin a răspuns:

Hai sa-ti dau un sfat: pentru joburi exista www.ejobs.ro, www.bestjobs.ro, www.myjob.ro etc.

| eulliric a răspuns:

Adddddddy,daca vrei loc de munca iti ofer eu unul in Franta. daca nu ai paranteze si iti poti procura un epilator, te trimit direct pe Champs Elysee, acolo unde se castiga cel mai bine.

| GetCash a răspuns:

Afla azi cum poti sa faci bani pe net prin inscriere gratis in numai cateva minute pe net pe zi! Poti sa iti faci propria ta afacere online cu numai cateva clickuri si o sa faci bani pe net.Mai multe detalii gasesti aici: http://facibanipenet.ro