| Ionutz a întrebat:

Vreu sa devin regizor imi spuneti va rog ce fel de videouri pot sa fac am tot felul de programe deci despre ce? sa atrag public pe youtube si alte siteuri multumesc:Funda.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Depinde! :. in general lumea apreciaza montajele pe calculator! de ex : nature in 60 second! ...in 60 de secunde sa pui foarte multe poze si colaje despre peisaje naturale din diferite tari, cu titlurile tarii in video, facand astfel o reclama acelor tari, si implicit castigand mai multe vizualizari! ...in general videourile de acest gen primesc multe vizualizari intr-un timp scurt! asta e ideea mea. tu faci ce vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca sa faci un fel de videoclip pentru o piesa sau ceva de genu big grin

| TheOne_6493 a răspuns:

Pana sa face video-uri trebuie sa studiezi, unghiuri, cadre, planuri etc; e mult de munca.
P. S de script (scenariu`) se ocupa scenaristul