| bygutzul a întrebat:

What up TPU... am terminat profilul " tehnician operator tehnica de calcul ". si as dori sa devin inginer iT. programator,, ce as putea sa urmez. facultate. profiluri.? FUNDA...

Răspuns Câştigător
| Flu a răspuns:

Cea mai buna ar fi sa intrii la Politehnica la Automatica si calculatoare. Dar iti trebuie medie destul de mare. Admiterea e totusi usoara. Si se castiga extrem de bine.

1 răspuns:
| Nyko05 a răspuns:

Facultatea de Matematica Informatica, ar fi cea mai recomandata pentru tine happy