| MariusCristianCMC a întrebat:

"Windows startup repair"
Nu stiu cum sa rezolv problema asta, i-am dat restart la PC si de atunci imi da eroarea asta

Cand intru pe cele doua obtiuni nu ma ajuta cu nimic
Si am inteles ca trebuie sa intru in safe mod dar nu stiu cum
Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Opresti calculatorul, il pornesti si imediat dupa secventa de initializare a BIOS-ului, apesi si tii apasata tasta F8. Ar trebui sa iti apara cateva optiuni de start pentru Windows, una dintre ele fiind "Safe Mode".

| Motz_Andrei_1998 a răspuns:

Trebuie reinstalat windowsu..este un mesaj pentru a repara pc/laptop. daca ai un CD cu windows sau un stick reparatie se face in felul urmator: se introduce cdul cu windowsu sau stiku si se apasa pe acel mesaj. apasand pe el se repara