| robert232 a întrebat:

Ziceti sincer voua va placea jetix, mie da imi amintesc cand ma uitam la cei cu andi si mai multe desene faine pacat ca acum este disnay channel voua care va place mai mult?

Răspuns Câştigător
| kx123 a răspuns:

Fox Kids era cel mai tare! Acolo era si Viata cu Louie, Copiii de la 402. Chiar mi-e dor sad Si de jetix. In schimb Disney Channel nu-mi place deloc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galacktic Football, A.T.O.M(Alpha Teens On Machines).

| stoica1 a răspuns:

Fox Kids - Jetix cele mai tari programe de desene. Era Cei cu Andi, Viata cu Louie, X-Man, Diabolik, Regele Shaman, Spider-Man, Spider-Man Unlimited, Galactik-Footbal, Copii de la 402. Diney Chennel e mai mlt cu filme nu u desene ce desene mai sunt sunt Phineas si Ferb... si inca vreo 2. In schimb eu ma mai uit pe Cartoon Network acolo mi este Dexter Looney-Tunes Ed Edd si Eddy Un show obisnuit (:X) Sa inceapa Aventura (:X) etc...