| xzzyzy a întrebat:

Deci, erau niste desene anime care imi placeau foarte mult cu un personaj (singurul pe care mi-l amintesc) numit "Faust". Stiti cumva cum se numea? Ceva de pe Jetix, sau Disney sau cum se numea pe atunci programul de azi "Disney channel" sau poate era de pe Animax. V-am spus nu-mi amintesc decat aceste personaj si faptul ca imi placea foarte mult. Ajutor si o sa dau o fundoaie grasa pentru raspunsul castigator.

7 răspunsuri:
| Kyuubimon a răspuns:

Se numeste:''Regele Shaman''

| Ovidiu200 a răspuns:

Regele Shaman / Shaman King îmi plăceau la nebunie

| ღDangoღDaikazokuღ a răspuns:

Shaman king, le iubeam. De fapt ma minte le adoram ma uitam la ele cu sufletul la gura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regele Shaman poate. Daca nu, atunci Puterea Pietrei Magice ( Power Stone ). Sper ca e unul dintre astea...

| Andre_7309 a răspuns:

Shaman King!happy

| truelover a răspuns:

Regele Shaman/ Shaman King, si mie imi placeau:X

| Ccrys1298 a răspuns:

Cred ca e vorba de Regele Shaman cu Yoh, Tree, Rio etc. Funda?