| Damnian a întrebat:

A apelat cineva la vreo firma de mutari? Daca da, cum a fost experienta. Sunt de incredere?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Da, dar cu mult timp in urma. Nu a costat mult si a mers repede, poate si pentru ca tot ce am putut duce cu masina mica dusesem deja, au ramas doar mobilierul si electrocasnicele.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unii da, altii nu. Dar nu merita. Cauti niste prieteni, le dai ceva bani si tot scapi mai ieftin.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Masina te va costa ceva mai mult.

| Damnian explică:

Momentan am cerut ceva oferte de la cateva firme: www.relokat.ro si www.starmove.ro

In functie de pret si ce ofera ma decid.