| rael a întrebat:

Ce parere aveti despre firmele care ofera munca la domiciliu?
Cunoasteti o astfel de firma de incredere sau dimpotriva, ati avut o experienta neplacuta cu o astfel de firma? ( voi sau cunoscuti de-ai vostri )

Răspuns Câştigător
| Ancestralsoul a răspuns:

Majoritatea sunt tepe, mai ales care iti cer bani inainte.Verifica daca sunt firme inregistrate la Camera de Comert si Industie. Dac au adrese de email free, daca nu au site sau au unul rudimentar si inutil, atunci e clar ca sunt tepe.Si eu am cautat asa ceva, dar din pacate nimic nu e credibil.Era un post de montaj bijuterii.Am aplicat, am primit informatiile, dar am renuntat.Trebuie sa fii atent la oferta.Succes.

6 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Clar Teapa Nu te pacali. daca vrei sa te convingi verifica unde le este adresa? nu au. ei dau doar castpa postala si eventual nr de telef. cer fff multe. iti trimit contra cost materiale pentru a te verifica daca le place ceea ce ti cer [ lipit plicuri. felicitari margele etc ] apoi iti trimit sa lucrezi mult mult. si bani?/? Nu te incurca, Teapa,[tu faci ce doresti ] asta e sfatul meu

| elena a răspuns:

Munca multa si migaloasa, bani putini si ca sa-ti faci planul, trebuie sa mai aplelezi si la ajutoare, nu merita...

| adrianbreje a răspuns:

Sunt firme foarte serioase care ofera afaceri la domiciliu, in special firme din strainatate. Eu am fost implicat si sunt in continuare la cateva.
Insa, aceste firme nu ofera "munca la domiciliu" ci afaceri pe care sa le poti desfasura de acasa de la calculatorul personal si esti platit in functie de realizari, vanzari. Nu este vorba de mlm, sunt firme care te platesc prin paypal la data stabilita prin contract. Pe site-ul meu http://www.afaceripeinternet.com vorbesc despre o afacere pe internet care functioneaza, afacerea aps.

| rael explică:

Va multumesc tuturor pentru amabilitate, meritati toti fundita, dar din pacate nu se poate... oricum de la mine o aveti toti : ))

| allleeeee a răspuns:

Mama mea a vrut odata sa lucreze asa dar ei i-au trimis pliante sa imparta nu materiale...

| Bybby14 a răspuns:

Buna! Mi-am tot cautat un job pe internet si cred ca am gasit cea mai simpla si banoasa metoda. Tot ce trebuie sa faci e sa trimiti cateva e-mailuri pe zi si poti castiga lejer 150 de euro pe saptamana, lucrand doar 2-3 ore pe zi. Cauti un job la domiciliu sau pur si simplu vrei sa iti suplimentezi veniturile? Iti ofer un job pe care poti sa il practici de la calculatorul tau, de acasa, fara prea mare efort. Nu ai nevoie decat de un calculator conectat la Internet si un minim de cunostinte legate de accesarea site-urilor on-line. Pentru informatii suplimentare, trimite un e-mail cu subiectul "INFO" pe adresa:
angela_elena77@yahoo.com