| noua10 a întrebat:

Vreau un nume pentru o firma/site de mutari mobila si transport marfa din Cluj. Exemplu mutantii.ro. Ofer Funda si o recompensa pentru o idee buna happy

28 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti sugerez:
nume firma: MobilaTransport
domeniu site: mobilatrans.ro este liber in acest moment!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bula):

Pai nu e bine

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu tu trebuie sa apreciezi, nu tie am dat raspunsul tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bula):

Nu nu eu apreciez dar nici nu pune o Firma MobilaTransport nu se face legatura, pentru ca ai dat national nu local de unde este el, pai asa scriu si eu mobilatransport ma duce pe en siteuri, nu este bine, ai trebuie de plecare de pe loc, nici decum national ca sunt o multime de firme din Bucuresti care sunt intermediari.

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Domeniu CJ nu exista.
Iar pentru cautare se poate face cu mare usurinta sa ajunga inaintea firmelor din Bucuresti. Dar asta costa deja...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bula):

Nu nu e simplu,si prin un simplu blog daca e bagat in directoare cauta idei ceva ce nu este,atent-ie chei/taguri multe, dar sa spuna el sau ea ce masini ce camioane are, nu are manipulanti cu sau fara cum face local national sau face si international, vad ca nu asi da interesul asta e asteptam, si majoritatea firmelor 'intermediari' din Bucuresti am patit personal si am dat bani prin BCR.

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca nu e simplu, cunosc bine si dedesubturile (sunt destul de "acasa").
Dar cred ca a pus intrebarea doar din plictiseala ("OZN"), deoarece i-am scris si in pm si de 2 ore n-am primit nici un raspuns.

| noua10 explică (pentru Bula):

Nu, nu am pus-o din plictiseala..doar mai astept idei. Este vorba despre o firma de transport marfa si mutari mobila in Cluj, echipa de 4 baieti...am domeniul pe mutari-cluj.blogspot.ro si doresc sa inregistrez domeniul

| Bula a răspuns (pentru noua10):

Din pacate, domeniul mutari-cluj.ro este deja ocupat, nu este disponibil.
mobilatrans.ro insa este disponibil si se poate promova bine ca firma de Cluj, dar si ca national (daca firma va creste).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si cheile care le bagi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai afacerea pe pagina Facebook a ta cu mai multe sau cum este la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce domeniu ai in ro sau com?

| noua10 explică (pentru anonim_4396):

Urmeaza sa-l inregistrez..am momentan un blog pe care o sa-l tranfer pe domeniu...intentionez unul.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce camioane ai ce lungimi sunt cu prelata sau descoperite, cum faci local national sau international ca sa informezi clientul ca el sau ea o sa scrie google transport mobila cluj, ar trebui sa apari tu in top nu sa intre pe siteuri sa dea la Galati pana la cluj ceva repede si usor ne platit numai siteul sau blogul tau sa fie in top pe google.

| noua10 explică (pentru anonim_4396):

Van 4.6 m lungime si camioneta 23 m3 inchisa. Activitate in mare parte locala si ocazional national.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mutarimobilarapid.ro
mutarimobila.ro
nu am idei, nu cred ca am ajutat, dar a meritat sa incerc.

| Miss25JK a răspuns:

Mutantii nu e corect, pentru ca vine de la mutant, nu de la mutat laughing. transportorice.ro mutate.ro

| noua10 explică (pentru Miss25JK):

Mutantii mut a muta mutant cu puteri supranaturale : cert e ca ideea a prins

| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Cateva sugestii!
Birotic.ro
Decor.ro
Imobiliar.ro
Metrop.ro
MoveTrade.ro
UnionMover.ro
NewEraMover.ro

| 17Ioana a răspuns:

Salut!
Iti recomand https://volsped.ro/mutari-mobila/, este o firma foarte serioasa cu experienta in mutari mobila si transport international, national, mobila, marfa, tot ce vrei. Intra pe site si arunca o privire, poate este ceea ce ai nevoie.

| 2P a răspuns:

Mobi Trans
TransMob
Expo Mob,
Mobi Plex
Moby Mob
Mobi Drive
Mobi Move
TransRapid
Trans4You

| acidelic a răspuns:

Wedeliver.ro, cauta ceva simplu si in engleza. Cred ca domeniile de mai jos nu sunt available, asta se poate verifica pe google prin cautarea "domeniu.ro" si accesand linkurile de mai jos

| PoorBunny a răspuns:

HighTransport-Cluj.ro
Todayfurniture.ro
FurnitureClujDesign.ro
Furntrans.ro

| DamarisEylul a răspuns:

Replaceforyou.ro
Mobilantii.ro
Mobilavesela.ro
Camionulcalator.ro
Mobilantrop.ro
Twentyfourhourshereforyou.ro
Goandmove.ro

| noua10 explică:

As prefera un nume romanesc deoarece se adreseaza si activitatea o are in RO. cu unele exceptii.dar sa fie usor de retinut atat de tineri cat si de persoanele mai in varsta care nu se au asa cu engleza.