| Skullder a întrebat:

Afecteaza cumva plantele de interior puse in pervaz, termopanele?
multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Inafara de a le transpira din cauza evaporarii apei din ghivece nu afecteaza plantele termopanele

| Mike959 a răspuns:

Depinde de termopane, de culoare, pentru ca plantele au nevoie de lumina, de caldura care in cazul termopanelor nu cred ca mai ajunge la plante de la soare!

| Angelsergiuboy a răspuns:

Nu afecteaza am si eu acasa plante langa termopane si nau nimic sunt in perfecta stare

1 funda te rog daca te-am ajutat