| anonim_4396 a întrebat:

Am deschis geamul si s-a deschid din trei parti si rabatat si normal. Am incercat sa in inchid, dar manerul e blocat in sus si nu pot inchide de tot geamul pentru ca in partea de jos este un surub care se blocheaza in rama ca si cum ar fi rabatat. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| ciuhap a răspuns:

Îl împingi la loc și ar trebui să se miște și mânerul

| atacerebral a răspuns:

Nu stiu dar ai face bine sa te grabesti fiindca iti stu locaia exacta si ma apropii

| ciuhap a răspuns (pentru atacerebral):

W t hrolling on the floor)

| TheRealFantasy a răspuns:

Am patit, trebuie sigur sa se duca inapoi daca impingi mai tare si ramane tot asa deschis din amandoua iar cand dai in lateral sa il deschizi de tot isi revine la normal. laughing
Daca nu se inchide deloc atunci e problema de la balamale, ori trebuie sa ii faci un joc sa poti sa il inchizi daca nu inseamna ca poate s-a blocat