| NeaguDana a întrebat:

Buna seara, am avut geamul rabatat si am vrut sa-l inchid, probabil ca nu am impins bine tot geamul, am inchis cu manerul, dar acum a ramas blocat manerul si nu mai pot deschide sau rabata geamul, iar in partea dreapta sus se simte ca e mai departat geamul de margine, nu stiu cum sa explic altfel. Cum demontez/montez totul din nou?

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Fortezi putin mânerul ca sa il deschizi din nou, apoi il reinchizi cu grija.

| Violleta2022 a răspuns:

Cheama un vecin si te ajuta el!