| belliza a întrebat:

Am o curte foarte mare si as vrea sa fac un spatiu dedicat copiilor, sa le amenajez un loc de joaca. Ama nalizat multe proiecte, unele pot fi luate de-a gata, insa nu stiu ce sa fac. Ele nu sunt ieftine deloc, unele pot ajunge si pana la 10.000 de lei. Oare daca le-as face eu as ajunge mai ieftin? Tobogan, leagane, casute. Materialele, timpul, chinul, ar merita? Voi ce spuneti?

1 răspuns:
| bwb a răspuns:

Sigur ca merita si chiar este indicat sa amenajezi singur. Sunt pe net o gramada de modele cu tobogan, cu saltea trambulina, etc. Materiale gasesti la DDman sau Hornbach