| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere ati avea de un "spatiu de joaca pentru oameni mari" in Bucuresti? Cu leagane, groapa cu nisip, tobogan... Ati da 1 leu pe asa ceva? happy

Răspuns Câştigător
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Oh, da! big grin
De cate ori nu am fost ispitit sa ma dau si eu in leagane si in tobogane. Si cred ca acum vreo sase ani am luat o amenda pentru ca am si actionat in consecinta. big grin

6 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Primii oameni care sa se joace in parc ar fi greu de gasit, ca pe urma, ar da toti buluc. Oricum de ce nu - dam o gramada de bani aiurea pe borduri...

| psiholoaga a răspuns:

Daaaa! Ce bine mi-ar prinde... Asa nu ar trebui sa ma mai furisez in parcul copiilor...

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Doar 1 leu? Si de ce ar parea aiurea o astfel de idee? In "lumea civilizata" exista atatea parcuri de distractii unde, chiar si adultii se copilaresc. Interesanta idee!

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

La cat de stresati sunt oamenii cred ca ar fi o idee buna. As da, sigur, dar cand se deschide?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Pare interesant.O zi frumoasa sa ai

| 13051955 a răspuns:

De ce nu, in fond, si oamenii mari sunt niste copii si au si ei nevoie de amuzament.