| curious01 a întrebat:

Am o intrebare la toti: vreau sa-mi pun baseinul in ograda si nu stiu ce sa-i pun sub el, ca sa nu strice foarte tare iarba, caci anul trecut am pus un material gros si nu a mai crescut iarba, imi dati idei?

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Indiferent ce ai pune, iarba nu va mai creste in acel loc, chiar daca vasul ar fi suspendat. Nu ramane decat sa replantezi gazon sub locul undeai amplasat bazinul sau sa-l muti periodic (daca e posibil).