| amaranth a întrebat:

Am o problema cu cainele. Acum cateva zile a inceput sa-i lacrimeze ochiul stang, apoi i-a iesit o bubita mica pe pleoapa si ii vine pe ochi. De exemplu. cand face omul ulcior, cam as aceva de genu', doar ca buba aia tot creste. Ce sa ii fac?

3 răspunsuri:
| danutsa93 a răspuns:

Si de ce te complici asa? fugi la veterinar o consultatie nu costa mai mult de 15 lei oriunde.

| Sweet00Alice a răspuns:

Mai mult ca sigur trebuie dus la veterinar. Chiar si daca este ceva minor, nu merita riscul. Nu ai vrea sa pierzi un prieten asa bun, nu?
Si oricum, tot la veterinar trebuie sa ajungi, macar sa ii prescrie un medicament...Succes! :*

| Coralina a răspuns:

Ciao, poti sa imi spui cum ai rezolvat problema? i-a aparut si cainelui meu o bubita pe pleoapa si as vrea sa stiu cum sa il tratez acasa.