| den_4336 a întrebat:

As dori sa ma ajutati in privinta petelor de pe pereti.Cum as putea sa le indepartez in afara sa vopsesc, sunt urme si de degete, nu sunt multe dar nu stiu cu ce sa le intepartezi.MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| Skittles19 a răspuns:

Pai. Eu cateodata le sterg cu radieralaughing. Ai grija ca radiera sa nu fie din aceea dupa care ramane culoare. Daca nu merge dai usor cu o carpa umezita (asa sigur o sa iasa). Sper ca te-am ajutathappy

Funditabig grin
?

4 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Daca ai peretii cu lavabila, cu o carpa umezita cu apa si sapun. Nu apasa tare.

| inginer a răspuns:

Ai incercat macar cu o carpa umeda?

| MeowWow a răspuns:

Din cate stiu eu unele pot fi usor spalate cu o carpa. depinde de vopsea, var

| goghi a răspuns:

10 la suta clor dat cu o carpa moale ori pensula.