| Sefa_Geo_1986 a întrebat:

Asi dori si eu un pat cu latimea si lungimea de 200/200

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Daca nu gasesti in magazin, orice firma care face mobila la comanda ti-l poate face. Si nu, nu costa nici pe departe 3500 de lei daca e din materiale obisnuite (PAL, lemn de brad, metal).

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.divaniesofa.ro/......RI_17.html
si o ultima solutie..comanda speciala
O seara buna:)

| vallydboy a răspuns (pentru caramela):

Crezi ca are 3.500 lei laughing)

| caramela a răspuns (pentru vallydboy):

Daca ai pretentii, trebuie sa ai si bugethee hee
el/ea a cerut/eu am dat link/solutia, el/ea nu a specificat pretul..asa ca.
O zi bunahappy

| zdrangoi a răspuns:

Nu cu lungimea 200 si latinea 200? (probabil ca masurile sunt in cm).
Un pat cu forma de patrat e greu sa gasesti.
Dar poti face comanda, exista firme de mobilier care satisfac cerinta clientului.
Pana la urma cerinta ta nu e exagerata.
Poti dormi sau pe lung, sau pe lat.
Te imbeti des?