| yoni a întrebat:

:* A chemat cineva echipa S. O. S salvati-mi casa? Aveti idee daca cel caruia ii face camera plateste ceva?

Răspuns Câştigător
| YepIsSuspended a răspuns:

Nup:este cu tragere la sortihee hee

25 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu platesti, alex, pleaca doar cu materialul pentru tv. Pentru 5000 lei sau cat au ei buget, iti schimba doua lustre si iti reconditioneaza o noptiera intr-o camera si gata, nici nu ating pragul de buget si au si emisiunea facuta.

Alte răspunsuri
| alexdop21 a răspuns:

Bine inteles ca platesti doar nu o sa vina aia sa iti faca toata casa luna si sa plece doar cu materialul pentru tv, in primul rand trebuie sa ai pile la ei ca sa iti vina la tine, abia apoi poti face plata big grin

| alexdop21 a răspuns:

Lume eu nu cred in 6/49, nu cred in loz in plic, nu cred in castigarea unei masini pe net, de ce as crede si in emisiunea asta? Pur si simplu nu cred ca iti fac aia casa cu 50 de milioane asa de placere!

| Gexu a răspuns:

Eu stiu ca nu platesti nimic.iti face doar o camera nu toata casa mai alexdop21 :d

| inna a răspuns:

Nu se plateste, ei aleg casa pe acre o vor amenaja.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Este cu tragere la sorti si nu platesti nimic! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau, camera noua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup este o tragere la sort normal doar nu vin aia pe ochi dulc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va asigur ca nu se plateste nimic. si iti schimba in totalitate o camera, adica iti dau cu glet, zugravesc, parchet, mobila etc. e adevarat ca maisi reconditioneaza ca asta e idee emisiunii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi nu intelegeti voi dati bani cit aveti si voi plecati de acasa si cu citi bani ati dat cu atit va face numai o camera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am chemat-o dar am auzit ca platesc ei tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexdop21, nu se plateste nimic. te inscrii si te selecteaza ei daca ai o poveste interesanta sau un caz mai special

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io zic ca nu plateste nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu platesti. platesc ei din buget

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai o suma de bani cat ai si ei se incadreaza in suma respectiva... faza e sa fi ales...si sa ai bani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori nu ati citit despre emisiune ori nu ati inteles nimic. nu se plateste nimic. te inscrii si ei te trag la sorti sau te aleg in functie de povestea relatata. au pentru fiecare emisiune un buget de 5000 lei si trebuie sa se incadreze. ei iti fac doar o camera si gata, au emisiunea facuta. nu trebuie sa platesti absolut nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce va mira ca ``pentru 50 mil fac ei camera:O:O? dau ei banii?`` cand ei pe emisiune fac triplu sau mai mult ca toate gospodinele se uita pana si colegii mai de liceu si sunt destui alti oameni si fac un rating mai ales sambata cand n-ai la ce sa te uiti la tv... ce sa mai zic de babe... logic ca le convine sa-ti faca camera cu 50 mil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai voi sunte-ti chiar culmea ei primesc bani de la firmele la care vin si fac reclama de exemplu (ceresit)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu m-am inscris la emisiune si chiar mau sunat! dar nu am avut norocul sa vina pentru ca in perioada aceea nu se mai difuza emisiunea se terminase sezonul! si nu se plateste absolut nimic totul este suportat de sponsorii acestei emisiuni si te aleg in functie de povestea ppe care o ai! cea mai impresionanta poveste o aleg cu siguranta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok

| dodonika a răspuns:

Nu stiu dar am auzit ca nu se plateste chiar de la ei de la tv

| cony_9782 a răspuns:

Da probabil platest o suma dar nu-i sigur ca tio face ei

| d3yUtz@ a răspuns:

Nu cred ca se plateste ma inscriu si eubig grin