Întrebare recomandată | anarawwr a întrebat:

am nevoie de un raspuns urgent, va rog frumos!
Vreau sa imi schimb patul, il am deja de un alb mai clasic, prin care se vede fibra lemnului. Imi puteti spune unde pot gasi un tapet textil ( imitatie de piele, catifelat, orice) cu MODEL de zebra, leopard, animal print, numai ALB sau ALB-NEGRU. Va rog frumos, ajutati-ma, imi trebuie cat mai repede, dau funda cui a gasit un site cu tapet ieftin si destul de ok, adica sa nu treaca de 150 lei (RON).
Va multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Bricostore-ul avea destule modele de tapet, cred ca iti va place unul din modele.

| asasunteucesafaci a răspuns:

La Ikea gasesti!