| Stefania2222223 a întrebat:

Buna! Pisica mea nu a m ai venit acasa de 4 zile, trebuia sa fete
data trecuta cand a fatat nu a stat "disparuta" atatea zile.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fi fatat deja prin magazie sau pe la vecini.

| Madaxo97 a răspuns:

Poate a născut in altă parte in afara curții pe la un vecin, spune-le părinților in caz de mai vine pisica acasă sa o sterilizeze sa nu mai nască sa faca sute de pui, nici nu vreau sa stiu ce faceți cu puii de pisica cei de data trecuta si de data asta daca ii găsiți.

| muffin1771 a răspuns:

Nu se mai intoarce asa a fugit si a mea daca nu vine dupa 3 zile acasa … nu mai vine