| WholeWorldTeam a întrebat:

Bună.Am o nelămurire.Există firme care confexionează plase de ţânţari şi pentru geamuri de tipul ăsta mai vechi. Locuiesc la bloc la ultimul etaj si nu imi permit deocamdata să-mi pun termopan. Aştept răspunsuri.

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Da sigur, firmele ce confectioneaza termopane, se ocupa si cu asa ceva, i-a legatura cu ei si-ti vor spune pretul(cu montaj sau fara). Succes

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Pai la geam de lemn o poti pune singur cu pionieze sau adeziv.mai ieftin.

| SandraM a răspuns:

Da, plasele se pot monta si pe cercevele de lemn, nu e nici o problema.

| CEstLaVie a răspuns:

Ia masura la geamul tau si du-te la o firma de termopane sa ti-o faca ei si o pui tu, daca nu fa-o tu din lantii de lemn subtirii si plasa aceea o cumperi