| Oli22 a întrebat:

As vrea sa-mi castig proprii bani cumparand obiecte ce pot fi reconditionate. Pentru inceput, vreau sa incep cu ceva mai mic si mai ieftin. Ce obiecte as putea alege? Tie ce ti-ar placea sa cumperi pentru a-ti decora casa, gradina etc?

P.S sunt eleva si sunt destul de ocupata in timpul scolii, insa imi pot dedica putin timp reconditionarii. Vreau doar sa-mi castig proprii bani. happy

Multumesc big grin

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Mi-ar place sa cumpar un lucru util, pe care de abia cand il vad imi dau seama la ce foloseste si cat imi usureaza munca.Cred ca in alegerea obiectelor trebuie sa ai intuitie si/sau sa te consulti in momentul achizitiei cu altcineva.

| Deutza126 a răspuns:

Mie mi se pare foarte usor sa reconditionezi de exemplu, o cutiuta de bijuterii happy eu fac asta cu ale mele, dar cutiuta din metal/argint etc. happy