| Numai98356 a întrebat:

Cine stie unde pot sa gasesc inchirieri garsoniere sau camere in gazda, nu conteaza, dar sa fie ieftine, pana in 100 de euro. Va roog, dau funda!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In vale sau in deal?
Cauta pe internet cu inchirieri garsoniere in (scrii localitatea) si precis o sa gasesti oferte. De asemenea te poti uita in ziarul local.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Caută în ziar că dacă cineva vrea să închirieze o garsonieră acolo se duce prima oară, nu aici.

| LIN2010 a răspuns:

Se gaseste, trebuie doar sa cumperi un ziar local de profil, viziteaza asociatiile de proprietari si sigur vei gasi, sigur ca nu la aceelasi comfort ca si pentru 200, dar sigur o sa gasesti.Succes

| AlinIntreaba2Raspund a răspuns:

Din ce oras esti? Ai intrat pe http://www.gimo.ro? Acolo gasesti oferte imobiliare la nivel national. Alegi judetul care te intereseaza si apoi te joci cu filtrele. In cazul tau intri in sectiunea Inchirieri garsoniere si Inchirieri camere (sunt 2 chestii separate). Eu pe site-ul asta am gasit ceea ce cautam, anunturile sunt reale si proprietarii chiar iti raspund la telefon.