| Chrristina a întrebat:

Buna big grin!
De ce cand intru pe Barn Buddy imi apare un chenar pe care scrie " In regula! Tocmai ai primit 100 de monede bonus de la. (cutare)!"
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| daniEL88 a răspuns:

E practic reclama, cici nu stiu daca primesti acele puncte. Site-urile astea castiga bani pe fiecare click dat de noi, deci cu cat mai multe atentionari sau noi produse bagate in Barn Budyy e spre avantajul lor. Probabil acele puncte le-ai primit pentru ca ti le-a oferit cineva sau ai invitat pe cineva.