| Nimeni91 a întrebat:

Buna dragilor! As vrea sa va intreb cate ceva despre plantele de aloe vera. Am una de cateva luni si o ingrijesc exact asa cum scria pe instructiuni, insa nu este asa de mare. Cat credeti ca va dura pana sa creasca? As dori sa folosesc gelul in scop terapeutic, deoarece am niste pete intunecate pe fata si semne de la acnee si am mai folosit astfel de geluri, insa din comert si chiar au dat roade. Ce sfaturi imi oferiti cu privire la locul in care sa o tin? Stiti cumva cum se prepara gelul de aloe vera? Daca tai frunzele, cat timp îi va lua plantei sa creasca noi pui?

1 răspuns:
| DuckDodgers0 a răspuns:

Depinde si de soi, eu am o planta de cativa ani si nu este foarte mare