| TheVampireDiaries01 a întrebat:

happy A incercat cineva gelul de aloe vera pentru vergeturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vergeturile nu se mai vindecă, indiferent ce aplici pe ele.
Cel mult ajuți la elasticitatea pielii cu creme pe bază de alantoină, colagen.
Pa, pa.

| Adixuuu a răspuns:

Eu l-am incercat.si nu doar gelul asta si multe altele.nu te ajuta cu nimic vergeturile nu dispar orice le-ai face chiar si cu laser-ul nu dispar 100% eu am doar 15 ani si am vergeturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Imi pare rau sa te dezamagesc, dar vergeturile nu mai trec niciodata!
Te pup!

| TheVampireDiaries01 explică (pentru anonim_4396):

Trec insă depinde de organismul fiecăruia iar dacă nu aș ști exemple nu aș afirma asta.

| GarofitaParfumata a răspuns:

Eu l-am incercat si sa stii ca m-a ajutat semnificativ in doar 1luna

| TheVampireDiaries01 explică (pentru GarofitaParfumata):

Serios? am auzit că e bun.dar încă nu l-am încercat