| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Este cineva din nordul Moldovei?
Care sunt preturile la terenuri pe acolo, atat intravilan cat si extravilan?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Imobiliare.ro

olx

o sa iti raspunda la toate intrebarile

| MarlaMia a răspuns (pentru suntserios):

Asta zici tu. Am cautat, nu am gasit.

Daca eram asa de lenesa ca tine, nu-mi mai faceam cont aici. Patrunzi mai usor in Rai decat in TPU.

| MarlaMia a răspuns (pentru suntserios):

Frasin, Brosteni, Suceava. Toate sunt in Bucovina. As vrea sa vand la preturile lor, nu sa cumpar. Tu ai invatat geografia la repezeala, in 2 minute? Sa nu-mi dai acum exemple din Republica Moldova!
Si daca nu puneam eu intrebarea, cum mai faceai tu puncte, mai "vrajeala"?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru MarlaMia):

Https://www.imobiliare.ro/vanzare-terenuri-constructii/botosani?id=82501214

Exista tot ce vrei pe net. Trebuie doar sa nu iti fie lene sa cauti.
Plus mai verifica putin harta. Bucovina e in Nordul Moldovei.