| anonim_4396 a întrebat:

Bună, mă puteți ajuta sa găsesc o floare?
Nu știu cum îi zice dar o pot descrie.
Îmi aduc aminte ca am văzut-o prin gardurile naturale de lângă bloc la nivel cu parterul.
Arata destul de mare, roșie ca ceva intre trandafir și mac și în mijloc are un fel de con galben, împărțit în trei segemente ca trei triunghiuri unite.
Iar în vârf trei bilute tot galben unde vine albina.
Iar în jurul acestui con galben secționat înconjoara un pic de negru
Dacă nu mă înșel cred că mai există și variante pe galben, alb și albastru.

O zi buna tuturor!

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna,

Cumva te referi la astea? https://www.emag.ro/......DHH6XFBBM/

Noi aveam asa ceva in spatele blocului.