| Denisaa a întrebat:

Buna:)
Mama mea este obsedata de flori:)Are o graaamada...;))
A spus ca are o floare pe care nu conteaza unde o pune nu ii place in acel loc. M-a rugat sa caut pe net despre acea floare, dar nu stie cum se numeste.
Daca mi-ar putea spune cineva.Am aici o poza :

http://img199.imageshack.us/img199/951/1007765.jpg

Stie cineva cum se numeste floarea?
Dau fundita:)

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ficus!

| shtephie a răspuns:

Ficus happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ficus?

| ArexuDeea a răspuns:

Ficus am si eu

| prafdestelutze a răspuns:

Cred ca este acel plaman...asa zic eu ca se numeste straight face

| riana36blue a răspuns:

Nu stiu cum se numeste, dar am si eu una la fel.Intr-adevar,este pretentioasa, nici la a mea nu-i merge prea bine, acum am pus-o ingeam, unde ziua bate soarele si vad ca a inceput sa-si revina.Cred ca-i trebuie multa lumina.