| YoyoXender a întrebat:

Buna, puteti sa ma ajutati si pe mine cu o problema, a intrat sub ecranu de la televizorul smart printr-o deschizatura mica niste inscte, mai degarba tatari.Cum fac sa ii scot de acolo, sau unde il pot duce sa il curete ecranu.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când mor, vor pica jos.

| MrFireFighter a răspuns:

Poti sa iei o scrumiera sau un castron din metal daca nu fumezi si dai foc la pastile de tantari si lasi fumul sa intre acolo si in scurt timp o sa moara.

| Raducons a răspuns:

Trebuie demontat ca sa le poti scoate, Asta se poate face de cineva care se pricepe.Cred ca nu a fost ansamblat bine din fabrica pentru ca sistemul este format din ecran, reflector si o sticla mata care preseaza deci nu avea cum sa intre insectele in mod normal

| YoyoXender explică:

Ok, dar stiti o cunostinta sau un numar de tel prin care sa chem o persona ca sa imi rezolve problema.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Iei un ciocan si te apuci sa lovesti tantarii. Vor muri.