| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a întrebat:

Se apropie Hallowenul si eu as avea nevoie de niste idei de decoratiuni din hartie, frunze, dovleci, creione, carioci, ceva usor de facut dar inspaimantator. Am nevoi urgent de idei

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndreiJV a răspuns:

Salut. Daca vrei ceva decoratiune, poti accesa link-ul acesta: https://www.youtube.com/watch?v=ZlN5-W6VnGI
Sau mai poti incerca sa iei un balon cu heliu, si legi gura aceea cu o ata. Pui un tifon peste balon, ii faci gura, ochi... ar arata cool.Sau mai poti incerca sa iei un dovleac, si sa-l golesti. Scobesti niste ochi, gura si un nas, iar inauntru bagi o lumanare. Sper ca te-am ajutat.