| eliadina a întrebat:

Buna seara,
am nevoie de niste site-uri unde pot cauta materiale pentru perdele negre.Caut de foarte mult timp, dar nu se gaseste deloc material negru simplu pentru confectionarea unei perdele.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Cauta dupa voal negru

| simf a răspuns:

Cel mai bine mergi la un magazin de stofe si materiale textile si cere voal negru. la fata locului fiind vei putea sa alegi densitatea lui, in functie de ce iti place si de cata lumina vrei in incapere. marele avantaj este ca tot acolo au atelier de croitorie si-ti fac perdeaua exact cum vrei, iti pun cleme, inele sau ce-ti doresti.