| adriangabor92 a întrebat:

Buna seara. Cunoaste cineva un sobar (care sa repare sobe de teracote, sa construiasca sobe de teracote) din Brad, Criscior, zone apropiate? Intreb pentru matusa mea. Va rog sa imi lasati numele si numarul de telefon. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sobari de teracota priceputi, buni, cu experienta, gasesti foarte greu.
Daca gasesti vreunul, neaparat cere-i lucrari de referinta si verifica daca clientii sunt multumiti!

| darrio2007 a răspuns:

Doar sa mergi sa intrebi pe la localnicii din zonele respective care folosesc sobe de teracota.

| CătălinCanabis a răspuns:

Nu,nu știu