| razvanvlad1993 a întrebat:

Buna seara.
Daca este cineva din Targu Mures, cunoasteti un zugrav bun si ieftin? Acum nu caut zilier dar sa fie serios si fara preturi exagerate.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| blaskievics a răspuns:

Salut. Eu am sunat la https://zugravmures.ro. A venit un baiat simpatic care mi-a zugravit o camera la preturi ok. A si reparat ceva glafuri, crepaturi etc. A gletuit 2 maini. Manopera a fost in jur la 50 lei mp.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu prea exista bun si ieftin.Cand tii la pret, ai de platit ulterior, din pacate.

| ClaRa91 a răspuns:

Era unul prin Bavaria, unul Adolf dar nu mai e.
Serios acum: acum 15 ani pe o camera 4x5 si inalta de 3, 5 metri am platit 800 de lei la timpul ala.
Am apelat la un zugraf ca sotul meu se dadea de mare intelectual cu 2 maini stangi. Intre timp cred ca-i un zugrav cu experienta. Vrei sa ti-l trimit ca mai are liber sambata noaptea?

| razvanvlad1993 explică:

Va multumesc de ajutor, insa am gasit printr-o recomandare aici https://zugravmures.ro. Este un baiat de nota 10, preturile nu le prea cunosc, insa par ok.