| Bulinaaaaa a întrebat:

As vrea sa stiu daca este cineva doritor sa adopte un pui de pisica birmaneza. are doar cateva luni. Este in curte interioara aunui bloc. Vecinii nu le suporta si nu le hranesc. Poate totusi este cineva care doreste sa salveze acest pui.
Daca doriti lasati un mesaj cu un nr de telefon sau cu o adresa de mail, iar eu va voi contacta.
Multumesc!

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Adresa mea de mail o gasesti pe site-ul postat pe profilul meu. M-as bucura, dar nu atit eu, cit sotia mea, careia mereu ii place sa aiba cite un pisoi prin preajma, iar acum chiar nu are (ultimul a murit subit). Pentru ea ar fi o bucurie imensa. Un amanunt nu lipsit de importanta - eu sunt din Bucuresti.