| Syrten a întrebat:

Bună TPU!
Cam cât ar ajunge prețul la întreținere ( apă, căldură, curent ) la o garsonieră mai din afara orașului Suceava, ținând cont că sunt folosite doar 2 laptop-uri și alea răruț, aragazul și frigiderul?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Iarna, vara?

| Iote a răspuns:

Nu conteaza unde este pozitionata garsoniera ci cat te balacesti in apa, cat arzi gazul, cat stai cu lumina aprinsa sau televizorul deschis, cat de "incarcat" cu gheata este frigiderul (ca atunci consuma mai mult), etc.

| alina2k18 a răspuns:

Curent maxim 30-40 lei.
Apa, depinde cat te balacesti si cat consuma masina de spalat - max 2mc cu 2dusuri zi si spalat la masina o data pe sapt. Nu stiu cat e apA calda -am centrala.
Caldura -max 150ron iarna la garsoniera, cu repartitoare.