| vmalex21 a întrebat:

Buna TPU.Doresc sa instalez un nou vas WC si nu ma pot decide intre unul incastrat in perete sau unul cu rezervorul,, atasat, de vas? Care ar fi avantajele si dezavantajele?

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Rezervorul incastrat se recomanda acolo unde ai acces la perete prin spatele lui.
Avantajele si dezavatajele sunt clare, cel incastrat este mai estetic, in schimb cel atasat este mai usor de reparat.

| sierra1 a răspuns:

Prețul e principalul avantaj pentru al 2 lea pe care sigur ți-l iei